Ważne informacje: Zakończenie I semestru roku szkolnego 2019/2020 - 24 stycznia 2020 r.

Plan lekcji

   

ROK SZKOLNY 2019/2020

od 24.01.2020 r.

KLASA I 

Wychowawca: mgr Katarzyna Sykulska

    Poniedziałek  Wtorek   Środa     Czwartek       Piątek      
  1 8:00 - 8:45 e.m. e.w. e.w. e.w. e.w.
8:55 - 9:40 e.pl. e.w. e.w. w-f e.w.
9:50 - 10:35 w-f e.w. wf e.w. inf.
4 10:50 - 11:35 e.w. religia religia e.w. e.w.
5 11:50 - 12:35 z.wyr. j. angielski j. angielski    
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: mgr Małgorzata Pinkos

    Poniedziałek  Wtorek Środa          Czwartek          Piątek
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. w-f e.w. e.w.
8:55 - 9:40 inf. e.w. e.w. e.w. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. w-f e.w.
4 10:50 - 11:35 wf j. angielski e.w. j. angielski e.w.
5 11:50 - 12:35   religia z.wyr religia  
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III

Wychowawca: mgr Jolanta Kępińska

    Poniedziałek  Wtorek       Środa        Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 religia e.w. e.w. w-f e.w
2 8:55 - 9:40 wf e.w. w-f e.w. ew.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. e.w j.angielski inf e.w.
5 11:50 - 12:35 czyt. z.wyr. religia z.rozw. j. angielski
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA V

Wychowawca: mgr inż Katarzyna Jaskot

    Poniedziałek  Wtorek      Środa      Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 w-f j. polski matematyka religia j. polski
8:55 - 9:40 technika j. polski j. angielski j. polski matematyka
9:50 - 10:35 matematyka historia geografia matematyka historia
4 10:50 - 11:35 religia biologia informatyka j. polski gddw
5 11:50 - 12:35 j. angielski muzyka plastyka j. angielski w-f
6 12:45 - 13:30 k. j. angielski w-f     w-f
7 13:40 - 14:25 SKS SKS      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr Lidia Heluszka

    Poniedziałek  Wtorek     Środa       Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 matematyka biologia j. polski j. polski w-f
8:55 - 9:40 j. polski informatyka j. polski technika j. polski
9:50 - 10:35 j. angielski w- f j. angielski religia j. angielski
4 10:50 - 11:35 gddw muzyka matematyka matematyka historia
5 11:50 - 12:35 religia historia geografia matematyka  
6 12:45 - 13:30   k. przyrodnicze plastyka w-f  
7 13:40 - 14:25 SKS SKS   w-f  
8 14:30 - 15:15     SKS SKS  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VII

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Włóka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 chemia informatyka chemia fizyka matematyka
8:55 - 9:40 matematyka j. polski matematyka matematyka j. niemiecki
9:50 - 10:35 j. niemiecki muzyka historia j. polski w-f
4 10:50 - 11:35 j. polski w-f geografia w-f w-f
5 11:50 - 12:35 j. polski wdżwr gddw historia j. polski
6 12:45 - 13:30 fizyka religia j. angielski biologia biologia
7 13:40 - 14:25 j. angielski j. angielski plastyka geografia religia
8 14:30 - 15:15     SKS SKS  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII

Wychowawca: mgr Grażyna Kasprzycka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 edb w- f  wos j. angielski j. niemiecki
8:55 - 9:40 chemia w -f  chemia fizyka w-f
9:50 - 10:35 religia matematyka j. angielski historia matematyka
4 10:50 - 11:35 j. niemiecki informatyka j. polski j. polski j.polski
5 11:50 - 12:35 fizyka biologia wdżwr w-f gddw
6 12:45 - 13:30 matematyka wos matematyka geografia religia
7 13:40 - 14:25 j. angielski j.polski matematyka j. polski historia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe