Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wsparli nasz kiermasz świąteczny! W aktualnościach o kiermaszu są już dostępne wszystkie filmiki. 

Plan lekcji

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASA I 

Wychowawca: mgr Małgorzata Pinkos

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 religia e.w. w - f j. ang. e.w.
8:55 - 9:40 j. ang. e.w. e.w. religia e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. w-f inform e.w. w-f
5 11:50 - 12:35 ed. muz. ed. czyt. ed.plast e.w. koło pl
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: mgr Jolanta Kępińska

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j.ang inform. w-f religia e.w.
8:55 - 9:40 religia e.w. e.w. j. ang. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. w-f w-f e.w. w-f
5 11:50 - 12:35 ed. muz. ed.czyt. ed.plast e.w. koło pl
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

Wychowawca: mgr inż Katarzyna Jaskot

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j.polski j. polski matematyka muzyka j. polski
8:55 - 9:40 matematyka matematyka informatyka przyroda j.polski
9:50 - 10:35 j. angielski historia  wych.fiz technika plastyka
4 10:50 - 11:35 religia przyroda GGDW j. polski matematyka
5 11:50 - 12:35 wych. fiz. j. angielski j. angielski wych. fiz. religia
6 12:45 - 13:30 wych.fiz. wdż      
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA V

Wychowawca: mgr Lidia Heluszka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 informatyka j. polski religia j. polski j. polski
8:55 - 9:40 biologia matematyka technika geografia j. polski
9:50 - 10:35 matematyka religia j.polski j. angielski j. angielski
4 10:50 - 11:35 wych. fiz.  j. angielski wych. fiz. historia plastyka
5 11:50 - 12:35 j.polski wdż matematyka matematyka wych. fiz.
6 12:45 - 13:30 GDDW koło niem. koło historycz. wych. fiz. muzyka
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Włóka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j. polski matematyka historia j.polski j. polski
8:55 - 9:40 matematyka j. angielski GDDW muzyka j.polski
9:50 - 10:35 wych. fiz. przyroda j. polski historia przyroda
4 10:50 - 11:35 j.angielski informatyka matematyka religia religia
5 11:50 - 12:35 koło niem. technika wych. fiz przyroda plastyka
6 12:45 - 13:30   j. polski j. angielski matematyka wych. fiz.
7 13:40 - 14:25       wych. fiz.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VII

Wychowawca: mgr Grażyna Kasprzycka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 fizyka wych. fiz. j. angielski wych. fiz. j. niemiecki
8:55 - 9:40 historia j. polski j. polski j. polski chemia
9:50 - 10:35 chemia j. angielski fizyka geografia matematyka
4 10:50 - 11:35 j. niemiecki religia historia biologia j. angielski
5 11:50 - 12:35 matematyka geografia matematyka religia biologia
6 12:45 - 13:30 j.polski GGDW wych. fiz. matematyka plastyka
7 13:40 - 14:25 j. polski   wych. fiz. informatyka muzyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII

Wychowawca: mgr Beata Droś

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 EDB chemia j. polski geografia chemia
8:55 - 9:40 fizyka religia j. polski j. angielski j. niemiecki
9:50 - 10:35 historia informatyka matematyka j.polski matematyka
4 10:50 - 11:35 GGDW matematyka fizyka matematyka j. polski
5 11:50 - 12:35 j. angielski j. polski WOS historia matematyka
6 12:45 - 13:30 j. niemiecki j. angielski wych. fiz. WOS religia
7 13:40 - 14:25 wych. fiz. j. angielski wych. fiz. biologia wych. fiz.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe