Konkursy

Sukcesy na szczeblu województwa, powiatu, regionu w roku szkolny 2017/2018:

-Ewelina Kostek – uczennica klasy VII – 1. miejsce
Ogólnopolskim Konkursie "Trzymaj Formę" etap powiatowy i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego w dniu 27 kwietnia 2018 roku w Oleśnie (opiekun Bożena Kobiela);
Ewelina dyplom Trzymaj.jpeg    IMG_2761.jpeg
-Marta Sikora, uczennica klasy VI – 1. miejsce w XIV Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 26 marca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Marta Kluczbork uśmiech.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII - 2. miejsce w III Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Kluczborku w dniu 5 marca 2018 roku (opiekun Lidia Heluszka); 
Natalia Kluczbork uśmiech.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII -  finalistka XX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim w Oleśnie w dniu 4 kwietnia 2018 roku (opiekun Beata Droś); 
Natalia finalistka.jpeg
-Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Powiatu Oleskiego w dniu 13 kwietnia 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
Zosia z komisją.jpeg
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce  w eliminacjach  powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 5 kwietnia 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola - Pożar z dyplomem.jpeg
-Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Adaś Wierzbie.jpeg
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Nicola Wierzbie.jpeg
-Ewelina Kostek i Natalia Gudaja, uczennice klasy VII – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „Okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
Ewelina i Natalia Jaworzno.jpeg
-Alicja Cieśla i Oliwia Cieślak, uczennice klasy IV – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
Alicja i Oliwia Jaworzno.jpeg
-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w X Festiwalu Pieśni Patriotycznej o Puchar Starosty Powiatu Oleskiego w Praszce w dniu 9 listopada 2017 roku (opiekun Bogdan Krzak);
Ala - festiwal.jpeg
-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Plastyki Obrzędowej Wiosna 2018 roku we Wręczycy Wielkiej w dniu 27 marca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);
Ala Wręczyca.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII – 1. miejsce w  XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii koszyczek wielkanocny  w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Natalia 001.jpeg
-Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w kategorii dzieci: tradycyjne wypieki świąteczne (opiekun Agnieszka Włóka);
Adam.jpeg
-Marta Sikora, uczennica klasy VI – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ,,Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Marta.jpeg
-Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
Zofia.jpeg
-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: maski, gwiazdy i przebrania kolędnicze w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);
Ala plastyka.jpeg
-Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy VI – 3. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Dawid.jpeg
-Maciej Wróbel, uczeń klasy IV – 3 miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ”Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);
Maciej.jpeg ​​​​​​​
-Kamil Sobańtka, uczeń klasy VI – wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kosciuszko Bicentenary" W hołdzie Kościuszce - Przyjacielowi Ludzkości organizowanym przez Organizację Kosciuszko Heritage Inc w Sydney w kategorii muzycznej w dniu 3 października 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Kamil.jpeg

Sukcesy naszych uczniów na szczeblu Gminy Rudniki ułożone od pierwszego miejsca:

– 1. miejsce Nicola Ośródka, uczennica klasy VII w eliminacjach  gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 15 marca 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

– 1. miejsce Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w XX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim w Rudnikach w dniu 28 lutego 2018 roku (opiekun Beata Droś); 

– 1. miejsce Marta Sikora, uczennica klasy VI w XVIII Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej w Żytniowie w dniu 6 czerwca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

– 2. miejsce Natalia Wójcik, uczennica klasy I w X Gminnym Konkursie Piosenki dla Uczniów klas I – III w Dalachowie w dniu 7 czerwca 2018 roku (opiekun Jolanta Kępińska);

– 2. miejsce Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

– 2. miejsce Zofia Woźny, uczennica klasy III w Gminnym Konkursie Recytatorskim  w kategorii uczniów szkół podstawowych klas I – III w Rudnikach w dniu 15 marca 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
 
– 3. miejsce Marta Sikora, uczennica klasy VI w eliminacjach  gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 15 marca 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

– 3. miejsce Roksana Pochorecka, uczennica klasy V w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

– 3. miejsce Vanessa Wilk, uczennica klasy VI w Gminnym Konkursie Recytatorskim  w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VII w Rudnikach w dniu 14 marca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

– 3. miejsce Laura Trenk w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (Anna Grzebiela i Katarzyna Sykulska);

– 3. miejsce Krzysztof Sykulski w XII Gminnym Konkursie Czytających Motyli w Jaworznie w dniu 10 maja 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

-4. miejsce Natalia Kubacka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małęcka);

 -4. miejsce Nadia Ośródka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małęcka);

wyróżnienie Alicja Cieśla uczennica klasy IV w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Aleksandra Wurszt uczennica klasy VI w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Dominika Kotarska  uczennica klasy VII w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Adam Mroczek uczeń klasy V w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Ewelina Kostek uczennica klasy VII w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w II Gminnym Konkursie Plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w witrażu" w Żytniowie w dniu 2 stycznia 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

wyróżnienie Hanna Zawadzka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);;

wyróżnienie Nikola Pochorecka uczennica klasy IV w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

wyróżnienie Zofia Dybich w Gminnym Konkursie Recytatorskim Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 18 marca 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);

 

 
 

 

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli sukcesy we wszystkich dziedzinach życia szkolnego. 
Sukcesy edukacyjne:
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 1. miejsce w II Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Wołczynie w dniu 13 marca 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);
Natalia 001.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 3. miejsce w XIII Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 27 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI -  1. miejsce w XIX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim II w etapie w Rudnikach w dniu 17 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś); 
Olesno.jpeg

Sukcesy plastyczne:
-Uczniowie klasy VI - 1. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny" w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);
-Adam Mroczek, uczeń klasy IV - 3. miejsce w kategorii "Zdobienie jaj wielkanocnych". w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
Plastyka - nagrody.jpeg  
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);.
-Emilia Mroczek, uczennica klasy II  - 3. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

Sukcesy w konkursach tematycznych:
-Nicola Ośródka,
uczennica klasy VI - 2. miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem  „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Oleśnie w dniu 30 marca  2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola pożar.jpeg
-Roksana Pochorecka (klasa IV), Adam Mroczek (klasa IV), Marta Sikora (klasa V), Oliwier Jagieła (klasa V), Natalia Gudaja (klasa VI), Ewelina Kostek (klasa VI). - 3. miejsce w I Międzygminnym Konkursie Matematycznym ,,… okiem matematyka …’’  w Jaworznie  w dniu 30 marca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 1 miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. w Rudnikach w dniu 16 marca 2017 roku  (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola.jpeg
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 2. miejsce w XI Gminnym Konkursie Czytających Motyli w Jaworznie w dniu 12 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Motyle 050.jpeg
-Vanessa Wilk, uczennica klasy V - 1. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Zofia Woźny, uczennica klasy II - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Klas III Szkół Podstawowych „HOW GOOD IS YOUR ENGLISH?” w Żytniowie w dniu 8 czerwca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
Alicja.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 2 miejsce  w XVII Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie w dniu 24 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Natalia Żytniów.jpeg
-Roksana Pochorecka, uczennica  klasy IV - 3. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe